Posłuchaj radia

Archiwum
Rok / Miesiac : /
Od (data wprowadzenia) [rrrr-mm-dd]:
Do (data wprowadzenia) [rrrr-mm-dd]:
Szukany tekst:
Strony : 12 13 14 15 16 17 18 z 21
05.06.2010Saletyńskie Spotkania Młodych - Dębowiec 2010
Już wkrótce wakacje w związku z tym mamy dla Was a szczególnie młodzieży naszej parafii propozycje jak pożycztecznie, ciekawie i z Bogiem można je spędzić. Codzienna Eucharystia, ciekawe konferencje, koncerty, spotkania "w trawie" to tylko niektóre z atrakcji. Może i Ty w tym roku wybierzesz się na Dębowiec? Jedno jest pewne nie będziesz żałował:) Do środy można zapisać się na wyjazd u ks. Janusza:)
03.06.2010Uroczystość Bożego Ciała
W Uroczystość Bożego Ciała czciliśmy Jezusa Eucharystycznego we wspólnocie parafialnej, zgromadzonej na zakliczyńskim rynku. Tam o godz. 10.00 rozpoczęła się Msza św., której przewodniczył proboszcz parafii ks. Paweł Mikulski.Po Mszy św. wyruszyła procesja do czterech ołtarzy, ustawionych wokół rynku. Po procesji miało miejsce uroczyste błogosławieństwo "na cztery strony świata".Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tej uroczystości. Przede wszystkim RCTiDK w Zakliczynie, Straży i Policji, przygotowującym ołtarze), ale także licznie zgromadzonym wiernym. Pięknie prezentowały się dzieci sypiące kwiatki, co jest wielką zasługą s. katechetki.  
01.06.2010Życzenia na Dzień Dziecka
"A jeżeli masz dziecko, najszczęśliwszy z ludzi, Które jest jako motyl i ptaszek i kwiat... Spójrz w oczy swego dziecka, w sercu ci się zbudzi radość, której nie zaćmi najsmutniejszy świat." Julian Ejsmond Życzymy wszystkim dzieciakom, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i aby trwało jak najdłużej!  życzy  Zespół redakcyjnywww.parafia.zakliczyn.iap.pl  
26.05.2010Życzenia na Dzień Matki
„Mamo, Mamo coś Ci damJedno serce, które mamA w tym sercu róży kwiatMamo, Mamo żyj 100 lat!” Dzień Matki jest jednym z najpiękniejszych świąt, pełnym kwiatów i serdecznych życzeń. Święto to jest wyrazem wdzięczności, szacunku i miłości.  W tym dniu mamy są zwykle obdarowywane laurkami, kwiatami i prezentami przez własne dzieci, rzadziej inne osoby.Na Dzień Matki życzymy Wszystkim Mamom radości, Bożego błogosławieństwa na każdy dzień życia, szczęścia, zdrowia oraz pociechy z dzieci, zaś nam wszystkim refleksji oraz zadumy nad najpiękniejszymi chwilami związanymi z naszymi ukochanymi Mamusiami oraz dobrych pomysłów na Dzień Matki. życzy  Zespół redakcyjnywww.parafia.zakliczyn.iap.pl
15.05.2010Zdjęcia z Oratorium - Zobacz!!!
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Oratorium Wielkanocnego z Zakliczyna, Domu Pogodnej Jesieńi oraz Wróblowic:)
19.04.2010Zapraszamy na Oratorium Wielkanocne !!!
23 kwietnia br. o godz. 19.00 w naszym kościele odbędzie się koncert pt.  "Oratorium Wielkanocne z Janem Pawłem II" ,  którym chcemy upamiętnić ofiary katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem. Oratorium zostało przygotowane przez młodzież i dzieci naszej parafii. Serdecznie wszystkich zapraszamy.  
10.04.2010Żałoba Narodowa
W niedziele 11 kwietnia br. o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza Św. za parę prezydencką i wszystkie ofiary katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem, jako wyraz naszej modlitewnej pamięci o tych, których Bóg powołał do wiecznej Ojczyzny.
03.04.2010Życzenia Wielkanocne
"Dzięki Niemu przeszliśmy: z niewoli do wolności, ze smutku do radości, z żałoby do święta, z ciemności do światła, z niewoli do odkupienia” Radosnych Świąt Wielkanocnych,  pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego.Aby Zmartwychwstały Chrystus obudził w nas to co jeszcze uśpione, ożywił to co już martwe. Niech światło Jego słowa prowadzi nas przez życie do wieczności… Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Niech Zmartwychwstały Chrystus poprowadzi nas drogą ku zbawieniu, niech rozświetli Nasze lęki i ukoi strach. Życzymy abyście za Jego przykładem umieli znosić własne cierpienia i nie wstydzili się dźwigać swojego krzyża. Zmartwychwstały Jezus jest przykładem, że cierpienie ma sens gdyż zawsze czeka na nas nagroda, najpiękniejsza jaką możemy otrzymać – zbawienie.  Niech te święta będą początkiem naszego nowego duchowego życia obfitego w łaski Chrystusa Zmartwychwstałego.  życzy Zespół redakcyjna www.parafia.zakliczyn.iap.pl
02.04.20105 rocznica śmierci Jana Pawła II
Dokładnie 2 kwietnia 2005 roku o godzinie 21.37 zmarł papież, nasz wielki rodak Jan Paweł II. Wiele milionów ludzi na całym świecie opłakiwało jego odejście. 5 lata po tym wydarzeniu cała Polska nadal pamięta  o jego osobie.W tym roku rocznica Jego śmierci przypada w Wielki Piątek.
02.04.2010Droga Krzyżowa - zdjęcia!!!
W Wielki Czwartek przeszliśmy  Drogą Krzyżową ulicami naszego Miasta. Wszystkim uczestnikom tego nabożeństwa składamy serdeczne Bóg załpać za wspólną modlitwę.    
Strony : 12 13 14 15 16 17 18 z 21
Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska