Posłuchaj radia

Gorące wiadomości

23 czerwca 2014 roku o godzinie 17:00 rozpoczęła się w naszej parafii Peregrynacji obrazu Pana Jezusa Miłosiernego  oraz  relikwii św. siostry Faustyny  i  św. Jana Pawła II. Po uroczystym wprowadzeniu Obrazu i Relikwii do kościoła  koncelebrowaną mszę świętą poprowadził ksiądz biskup Stanisław Salaterski.  Całodobowe uroczystości nawiedzenia obrazu Pana Jezusa Miłosiernego  oraz  relikwii św. siostry Faustyny  i  św. Jana Pawła II w naszej parafii zakończyły peregrynację w dekanacie zakliczyńskim. Obraz PJM i relikwie świętych; Faustyny i Jana Pawła II  24 czerwca 2014 roku ok. godz. 17 –tej opuściły dekanat zakliczyński i przekroczyły granice parafii Domosławice w dekanacie czchowskim.

Fotorelację z nawiedzenia  obrazu PJM i relikwii Świętych parafii pw. św. Idziego, przygotował dla Stanisław Kusiak.

ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA KLIKNIJ TUTAJ

Z tej okazji Dzień Ojca składamy wszystkim tatusiom naszej parafii najlepsze życzenia. Wielu łask płynących od Pana Boga, niech przykład postawy św. Józefa będzie przyświecał przez całe życie. Natomiast obecność w Waszym życiu dzieci, mimo wielu obowiązków i wyrzeczeń wobec nich, codziennie napełnia Was radością.

Fotorelacja z Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej.

Aby zobaczyć zdjęcia kliknij tutaj.

fot. Wiktoria Biel

Program uroczystości nawiedzenia obrazu Pana Jezusa Miłosiernego i relikwii św. Siostry Faustyny i św. Jana Pawła II - 23.06 – 24.06.2014 r.

Aby zobaczyć program kliknij tutaj.

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska