Posłuchaj radia

Gorące wiadomości

Uroczystości odpustowej i słowo Boże wygłosił Ks. Zbigniew Guzy Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych Kurii Diecezjalnej w Tarnowie.

Aby zobaczyć zdjęcia kliknij tutaj.

Fot. Natalia Mazgaj

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na Nabożeństwo Różańcowe, które w naszym kościele odprawiane będzie codziennie o godz. 17.00, a w niedzielę o godz. 16.00.

Uroczystości odpustowej przewodniczył ks.prałat Jerzy Gondek.

Aby zobaczyć zdjęcia kliknij tutaj.

fot. Natalia Mazgaj

16 sierpnia 2014 r. o godz. 15.00 w naszej parafii została odprawiona przez ks. prboszcza Pawła Mikulskiego uroczysta Msza Św.  dożynkowa w czasie której zostały poświęcone wieńce żniwne z całej gminy. Ta uroczystość rozpoczyna w parafii powrót do praktyki naszych ojców, którzy wdzięczni Panu Bogu za plony przynosili wieńce żniwne z poszczególnych wiosek do kościoła, by je pobłogosławić i podziękować Bogu za otrzymane dary.

Aby zobaczyć zdjęcia kliknij tutaj.

fot. Natalia Mazgaj

Młodzież naszej  parafii  zaprasza wszystkich  mieszkańców, a zwłaszcza młodych do  wspólnej modlitwy i czuwania przy Grobie Pańskim w Wielki Piątek o godz. 20:30.

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska