Posłuchaj radia

Gorące wiadomości

16 sierpnia 2014 r. o godz. 15.00 w naszej parafii została odprawiona przez ks. prboszcza Pawła Mikulskiego uroczysta Msza Św.  dożynkowa w czasie której zostały poświęcone wieńce żniwne z całej gminy. Ta uroczystość rozpoczyna w parafii powrót do praktyki naszych ojców, którzy wdzięczni Panu Bogu za plony przynosili wieńce żniwne z poszczególnych wiosek do kościoła, by je pobłogosławić i podziękować Bogu za otrzymane dary.

Aby zobaczyć zdjęcia kliknij tutaj.

fot. Natalia Mazgaj

23 czerwca 2014 roku o godzinie 17:00 rozpoczęła się w naszej parafii Peregrynacji obrazu Pana Jezusa Miłosiernego  oraz  relikwii św. siostry Faustyny  i  św. Jana Pawła II. Po uroczystym wprowadzeniu Obrazu i Relikwii do kościoła  koncelebrowaną mszę świętą poprowadził ksiądz biskup Stanisław Salaterski.  Całodobowe uroczystości nawiedzenia obrazu Pana Jezusa Miłosiernego  oraz  relikwii św. siostry Faustyny  i  św. Jana Pawła II w naszej parafii zakończyły peregrynację w dekanacie zakliczyńskim. Obraz PJM i relikwie świętych; Faustyny i Jana Pawła II  24 czerwca 2014 roku ok. godz. 17 –tej opuściły dekanat zakliczyński i przekroczyły granice parafii Domosławice w dekanacie czchowskim.

Fotorelację z nawiedzenia  obrazu PJM i relikwii Świętych parafii pw. św. Idziego, przygotował Stanisław Kusiak.

ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA KLIKNIJ TUTAJ

Z tej okazji Dzień Ojca składamy wszystkim tatusiom naszej parafii najlepsze życzenia. Wielu łask płynących od Pana Boga, niech przykład postawy św. Józefa będzie przyświecał przez całe życie. Natomiast obecność w Waszym życiu dzieci, mimo wielu obowiązków i wyrzeczeń wobec nich, codziennie napełnia Was radością.

Fotorelacja z Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej.

Aby zobaczyć zdjęcia kliknij tutaj.

fot. Wiktoria Biel

Odwiedzin :